מה להביא ליולדת הטרייה

אין דבר יותר מרגש מזה, זו הבשורה הכי משמחת שאנו יכולים לקבל בחיים ואפילו אם מדובר באדם מהמעגל השלישי שלנו. תמיד משמח ומרגש לשמוע על לידה חדשה, זה גם לא באמת משנה אם זה בן או בת, התגובה שלנו תהיה אותה התגובה ואנחנו נגיד את אותן המילים בדיוק. החלק המצחיק והמאתגר מתחיל מיד אחרי שאנחנו מתבשרים על לידה חדשה: "מה להביא ליולדת הטרייה?". שלא תטעו, זו בחירה באמת קשה, יש היום רשתות שיווק שלמות שכל תפקידן הוא להציע לנו מתנות ליולדת וברור גם שהאגו משחק כאן תפקיד לא קטן, הרי כל אחד ואחת רוצים להביא את המתנה הכי מקורית, יצירתית ובסופו של דבר השימושית ביותר. אז איך באמת בוחרים מתנה כזו? צריך לחלק את האפשרויות לשלוש קטגוריות: מתנה ליולדת, מתנה לנולד ומתנה שימושית לבית.

 

אוקי, עכשיו זה נהיה עוד יותר מסובך ממה שחשבתי

 

האמת היא שזה בכלל לא מסובך, צריך רגע לחשוב בהיגיון ולנסות להבין מה באמת יעשה טוב ליולדת? כולם חושבים אוטומטית על בגדים לתינוק, בחירה טובה, אבל לא שימושית בכלל! מה אתם מתפלאים? נסו לחשוב רגע: כמות הבגדים שכולם קונים לתינוק + קצב הגדילה וההתפתחות המהירים שלו = שלושת רבעי מהבגדים בכלל לא יגיעו אליו, הם כבר יהיו קטנים. דברים שימושיים יכולים להיות בהחלט פתרון מבריק שיעניק ליולדת את המתנה המושלמת. נסו לחשוב על משהו שהיא יכולה להשתמש בו כדי להרגיש טוב עם עצמה ולתת לה הקלה לאחר הלידה. זה לא חייב להיות משהו פיזי או מתנה עטופה, נסו לחשוב מחוץ לקופסא, לדוגמה: במהלך ביקור בשערי צדק יולדות נחשפנו למלונית מקסימה שמיועדת לנשים לאחר הלידה. נסו לדמיין איזו חוויה זו תהיה עבור היולדת, להחלים ולנוח בחדר פרטי משלה עם כל הפינוקים של בית מלון, מאשר לשהות עם שתי יולדות נוספות בחדר. אין ספק שזו מתנה הרבה יותר מושלמת מאשר כמה חליפות ניו בורן.

 

נשמע מעולה, איך עושים את זה?

 

זה ממש פשוט, זו מתנה שיכולה להיות מושלמת! אך לפני הכל עליכם לחשוב ולבדוק כמה דברים בסיסיים.
זו לא המתנה הכי יקרה, אך היא גם לא זולה וצריך לחשוב פרקטי, זה לא נכון לקנות מתנה שמעב לתקציב שלנו ואנו לא יכולים לעמוד בה. מתנות מסוג זה, ניתן ובהחלט ראוי שיבואו כמתנה קבוצתית, כך גם העולם הכספי מתחלק שווה בין כולם ונשארת האפשרות להוסיף עוד דברים מתנות קטנות ואישיות. אז אם לדוגמה בחרתם במלונית שלאחר הלידה, קבלו כמה הצעות יעילות לבחירה נכונה:

דבר ראשון, בדקו עם היולדת, היכן היא מתכננת ללדת! אפילו אם היא מתגוררת בקרבת ביה"ח מסויים, אין זה אומר שהיא מעוניינת ללדת שם. דבר שני, עשו סקירה מקדימה של המקום ונסו לחשוב האם הוא יהיה לטעמה של היולדת. לדוגמה, אתם יכולים להתקשר לשערי צדק יולדות לקבל אינפורמציה ולתאם סיור במקום, כל תוכלו להבטיח שהבחירה שלכם היא מוצלחת. דבר שלישי ואחרון, בדקו את הסביבה של המלונית. מה הקרבה לצוות הרפואי, אילו שירותים הסביבה מציעה, לדוגמה: מרכזי קניות ובילוי וכו'

במהלך סיור שערכנו בשערי צדק יולדות, נוכחנו לדעת כי המקום מציע מגוון רחב של חנויות, ומקומות לבילוי הנמצאים בסמיכות. בסופו של דבר, הכי חשוב שהיולדת תחווה הקלה ונוחות מרבית לאחר הלילדה.

שיהיה במזל!