תיקים לעגלה – מה הם חייבים לכלול?

אחד מפריטי החובה בכל יציאה שלכם מהבית עם התינוק מלבד העגלה הוא התיק שמכיל את כל הפריטים החיוניים עבורו. תיק זה אמור להכיל את כל מה שנדרש על מנת לטפל בתינוק בצורה נוחה ויעילה גם כאשר אתם מחוץ לבית ועל מנת למנוע סרבול מיותר או וויתור על חפצים נדרשים מסויימים, חשוב לבחור בו באופן מושכל ושיעמוד במספר קריטריונים מרכזיים. אז כיצד בוחרים תיקים לעגלה שאכן יעמדו בכל הציפיות? להלן כל המידע.

חלוקה פנימית מגוונת

חשוב מאוד שהתיק שתבחרו יכלול חלוקה פנימית נרחבת. חלוקה זו מאפשרת לכם להפריד בין הדברים השונים שאתם מניחים בתיק בהתאם למה שאתם קובעים ולא לאחסן הכל בערימה אחת גדולה חסרת סדר. תיקים לעגלה איכותיים יכללו תמיד מספר תאים שימושיים כאשר כל תא עשוי לכלול גם כיסים מובנים על מנת לאחסן בהם מוצרים קטנים עוד יותר כגון כרטיסי חיסון, מרשמי רופאים, מספריים לציפורניים ועוד. בסופו של דבר, חלוקה פנימית מגוונת של התאים תאפשר לכם להפריד גם בין החפצים האישיים שלכם לבין החפצים ששמורים לטיפול בתינוק עצמו, וההתנהלות שלכם תהפוך לנוחה ויעילה יותר.

כיסים לרוב

ומלבד לתאים הרבים שהוזכרו לעיל, חובה שיהיו בתיק העגלה שלכם גם המון כיסים, פנימיים וחיצוניים. כל כיס צריך להגיע בגודל שונה כך שניתן יהיה לאחסן בו דברים שונים, עבור ההורים ועבור התינוק. הכיסים יכולים להיות פנימיים ומוסתרים וחלקם יכולים להיות חיצוניים לשליפה מהירה של סלולארי, ארנק וכרטיסים שונים.

ביטנת ניילון פנימית ופוליאסטר חיצוני

תיקים לעגלות צריכים להיות עמידים מפני רטיבות וזאת מאחר והטיפול בתינוק כולל גם התעסקות עם נוזלים רבים. חלב שנשאב, תחליפי חלב מוכנים, מים וכו' – כל אלו הם גורמים "מרטיבים" בתוך התיק, מה גם שהתיק בסופו של דבר משמש מחוץ לבית, בטיולים, בהליכה לבריכה, לים וכו' כך שמים ורטיבות הם חלק מהאלמנטים שהוא יפגוש בחייו. מסיבה זו תיקים לעגלה חייבים לכלול אלמנטים דוחי נוזלים כאשר הפוליאסטר נחשב לבחירה המועדפת כלפי חוץ, וזאת בנוסף לביטנת ניילון שתגן על התיק מבפנים. באופן זה הנוזלים אינם יכולים להרוס את סיבי התיק להיכלא בו.

פריטי חובה נוספים

ישנם מספר דברים נוספים שחייבים שיהיו בתיק לעגלה שתבחרו :

  • מעטפת תרמית לבקבוק – שומרת על חום הבקבוקים ומאפשרת לכם לתת לתינוקכם לשתות חלב או תחליף חלב שחומם מראש גם לאחר מספר שעות מצאתכם מהבית.
  • יכולת שינוי גודל רצועות – תיקים לעגלה נתלים על גבי ידיות העגלה וחלקם אף מאפשרים נשיאה ע"י ההורה כתיקי גב לכל דבר. על כן שימו לב לרצועות, אילו צורות נשיאה הן מאפשרות ובחרו בתיק שמציע כמה שיותר מהן.

בנוסף בחרו במותג שמאפשר כיבוס נוח ויעיל, מה שיאפשר שימוש רב פעמי לאורך שנים.

לאחר כל העצות הטובות הגיעה השעה להפנות אתכן לצפייה במגוון תיקי עגלה איכותיים הכנסו ל-

http://www.m-tinokot.co.il/%D7%9E%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%99-%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%95%D7%AA/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A2%D7%92%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7

קנייה מהנה!